רשלנות רפואית בודי טייט

בודי טייט היא שיטה חדשה להמסת שומן והיא קיימת כ-8 שנים בתחום הניתוחים הפלסטיים. בודי טייט היא שיטה מתקדמת שלהרשלנות רפואית בודי טייט יתרון רבים על שאיבת השומן, שהיא השיטה הישנה יותר להמסת שומן. כמו כל הליך רפואי מסוג זה, גם לבודי טייט יש סיכונים וסיבוכים אפשריים. מה קורה במקרים בהם סיבוכים או בעיות הופיעו אצל המטופל או המטופלת עקב רשלנות רפואית?

רשלנות רפואית בניתוחים מסוג בודי טייט יכולה להשפיע רבות על חיי המטופל או המטופלת, ולכך השלכות מרחיקות לכת. המשיכו לקרוא ולמדו מזה בודי טייט ומה לעשות במקרה שעולה חשש לרשלנות רפואית שגרמה לנזק.

בודי טייט – הכירו את הטכנולוגיה חדשה להמסת שומן הגוף

אנשים עם משקל עודף שאינם מצליחים להוריד את המשקל בעזרת דיאטות, פעילות גופנית ושינויים בתפריט היומיומי שלהם לעיתים מחליטים לפנות להליכים כירורגים בכדי להיפטר מהשומן העודף. זה מסייע להם להתחיל מחדש ובתקווה גם לשמר את המשקל הנמוך יותר שנוצר אחרי הניתוח.

בודי טייט היא טכנולוגיה יחסית חדשה המשתמשת בגלי רדיו. בעזרת בודי טייט ניתן להחזיר לגוף את הפרופורציות הרצויות ולקבל מראה מעוצב ומהודק יותר לגוף.

הטכנולוגיה של בודי טייט פותחה בישראל והיא נחשבת לפחות פולשנית מאשר שאיבת שומן. גלי הרדיו ממיסים באופן ממוקד את העודפים של השומן והם נשאבים החוצה. עקב השימוש בגלי רדיו רקמות הקולגן חוות התעוררות הגורמות לכך שהעור, הרקמות והתאים מתחדשים ומכך נוצר עור שהוא יותר מתוח וגמיש עם מראה צעיר יותר.

רשלנות רפואית בטיפולי בודי טייט, נדירה אבל עדיין קיימת

ניתוחים מסוג שאיבת שומן הם בין הניתוחים הידועים ביותר בעולם והם לרוב נעשים במקומות כמו הבטן, הישבן והירכיים. ברובם של המקרים הניתוח עובר בהצלחה וללא שום בעיות חמורות. אולם, ישנם מקרים בהם בשל רשלנות רפואית של המוסד הרפואי או הרופא המנתח, נגרם נזק למטופל שיכולה לעלות ממנו עילת תביעה רשלנות רפואית.

מקרים של רשלנות רפואית יכולים לקרות עקב טעות של המנתח אם הוא ביצע את ההליך בצורה לא תקינה או לא נכונה. מקרים אחרים של רשלנות רפואית יכולים לקרות במידה והכלים בהם השתמש המנתח לא היו מחוטאים כראוי. אלה רק שתי דוגמאות וכמובן שישנם מקרים נוספים שיכולים להקים אצל המטופל סיבוכים ומכך עילת תביעה ברשלנות רפואית בבודי טייט.

מתי קמה רשלנות רפואית בטיפולי בודי טייט?

כמו כל ניתוח קוסמטי, או ניתוח שהוא לא קוסמטי, ישנם סיכונים. בכדי להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית יש לבדוק מספר דברים, נציין כמה מהם:

חובת זהירות של הרופא – את חוברת הזהירות בדרך כלל יהיה יותר קל להוכיח בתביעת רשלנות רפואית בבודי טייט. על המטופל להוכיח שיש לרופא המנתח חובת זהירות כלפיו. האם הרופא נהג באופן סביר כאשר הוא עשה את הטעות. אם הוא כן נהג באופן סביר, ייתכן שזו בכלל לא תחשב לטעות.

איכות הטיפול – יש לבחון את רמת הטיפול שהייתה נהוגה והייתה ידועה בעת שקרה הנזק. האם איכות הטיפול הייתה סבירה לפי הקהילה הרפואית בזמן שנערך הניתוח? אם הניתוח בודי טייט קרה לפני 7 שנים, יש לבחון את הפרקטיקה הרפואית שהייתה נהוגה אז, לא את הפרקטיקה הרפואית שקיימת בעת הגשת התביעה בגין רשלנות רפואית.

נזק – בכל תביעת רשלנות רפואית אחד מהגורמים שמוכרחים להיות נוכחים הוא הנזק. אם הייתה רשלנות רפואית בהליך בודי טייט אך לא נגרם למטופל כל נזק, לא תוכל לקום לו עילת תביעה בגין רשלנות רפואית. על המטופל יהיה להוכיח, לא רק שהיה נזק, אלא גם שהנזק נגרם באופן ישיר בעקבות המעשה הרשלני של הרופא המנתח או המוסד הרפואי.

כיצד מגישים תביעת רשלנות רפואית עקב נזקי בודי טייט?

על מנת לדעת אם המקרה הספציפי שלכם יכול להקים עילת תביעה בגין רשלנות רפואית בבודי טייט, יש להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתחום של רשלנות רפואית ומומלץ אף לפנות אל עורך דין שמתמחה ברשלנות רפואית ושעסק כבר בתביעות מסוג ספציפי זה.  עורך הדין יוכל להקשיב למהלך האירועים שקרו ולהגיד לכם אם יש כאן מקרה שיכול להתגבש לכדי רשלנות רפואית.

דילוג לתוכן